کاشت موی کاملا طبیعی

کاشت موی کاملا طبیعی

شفاخانه جلدی زیبایی آروین

مراقبت بعد از کاشت مو

۱. سه شب اول به از کاشت با زاویه ۴۵ درجه بخوابید. گذاشتن دو تادیه بالشت در زیر سر کافی است تا سر شما به یان حالت قرار گیرد.  خوابیدن با سربلند از ایجاد تورم جلوگیری میکند .   

۲. تورم یا پندیدگی سه تا پنج روز بعد از کاشت مو یک  عمل نرمال می باشد. ماساژ دادن پیشانی و دور چشم همچنان گذاشتن یخ روزانه سه مرتبه در این نواحی از پندیدگی جلوگیری می کنند.
۳.  از روز هشتم  استفاده از ماینوکسیدیل را شروع کنید . مینوکسیدیل باید روزانه  دو بار استفاده شود.
۴.  ‏اشیای سنگین را تا یک هفته بعد از کاشت مو بلند نکنید . ورزش ثقیل نکند . سر تانرا جهت برداشتن اشیا از زمین و یا بسته نمودن بند بوت  خود پایین نکنید چون  سبب افزایش فشار، پندیدگی و خونریزی شده و مو های کاشت شده را  خارج می گردند.
 ۵. شما میتوانید دویدن را بعد از یک هفته، بلند نمودن اشیا سنگین را بعد از دوهفته و ورزش ثقیل را بعد از یکماه از کاشت مو آغاز کنید.
 ‏۶. بعد از هفته اول ارچق در ساحه که کاشت مو صورت گرفته به وجود می آید . کوشش کنید ارچق هایی را که بوجود آمده است نکنید . 
 ‏۷. از روز سوم  میتوانید سرتان را بشوید . طریقه شستن به ترتیبی است که در یک ظرف مقدار آب شیر گرم انداخته و بالای آن کمی  شامپو اطفال اضافه کنید . بعداً با یک پارچه اسفنج  آب و شامپو تهیه شده را بر  سرتان بریزید . برای پنج دقیقه این عمل را تکرار نموده و در نهایت با  آب سر تانرا آب کش کنید. از قرار گرفتن زیر شاور تا مدت دوهفته خود داری کنید. 
۸. بعدا بخار های گوچک جرکس بوجود می اید که قابل تشویش نیست. و با گرفتن دوا های داده شده کترول میگرد . در صورتیکه بخار ها ادامه یافت با دکتر معالج تان مشورت کنید .
۹.  خارش در ناحیه ای که موها گرفته شده یا کاشت شده نارمل بوده خارش معمولا تا چهار هفته برطرف شود اما بعضا شاید تا سه ماه هم ادامه داشته باشد در صورت خارش با دکتر معالج تان مشکره کنید.
۱۰.  بیاد داشته باشید حداقل ۴ ماه لازم است تا موهای کاشت شده شروع رشد نمایند . موهای کاشته شده اول رشد نموده و تا دو ماه میریزند. و تا چهآر ماه دوباره به رشد شروع میکنند. 
این مطلب را با دوستان تان شریک سازید. :
برچسبها:

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

همین حالا چت کنید!

همین حالا چت کنید!
عکس سر تانرا جهت دریافت قیمت ارسال کنید!
اوقات کاری:
شفاخانه جلدی آروین هر روز از ساعت ۹ صبح الی ۷ شام در خدمت هموطنان عزیز قرار دارد. شفاخانه در روز های جمعه تعطیل میباشد.

فرم تماس

نام

ایمیل *

پیام *

جستجوی این وبلاگ

پست‌های پرطرفدار

شفاخانه جلدی و زیبایی آروین

دهبوری کابل افغانستان

شبکه های اجتماعی

با ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید و از موضوعات جدید ما مطلع شوید..